22 Mayıs 2020 Cuma

Yunus Çolak’ın aracı ve iş yerine kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi

Gölcük iyi Parti İlçe Yöneticisi olan Yunus Çolak’ın aracı ve iş yerine kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi.


Yunus Çolak’ın aracı ve iş yerine kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi

Gölcük İyi Parti İlçe Yöneticisi olan Yunus Çolak’ın aracı ve iş yerine kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi.

Gölcük İlçe Yöneticisi olan Yunus Çolak’ın aracı ve iş yerine kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Konuyla ilgili İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı da bir açıklamada bulundu.

Yapılan açıklama şu şekilde: “İyi parti Gölcük ilçe muhasibimiz sayın Yunus Çolak beyin işyerine ve arabasına bir silahlı saldırı düzenlenmiş olup herhangi bir can kaybı yaşanmamıştır. Dün sabah 9:30 itibarıyla Yunus Çolak beye ait olan Çolak Yapı Market isimli işyerine kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırı yapılmış ve aynı anda dükkanda bulunan çalışan ve müşterilerin yarım metre yakınına kadar isabet etmiştir. Yapılan saldırı sonrası herhangi bir can kaybı yaşanmamıştır. Gündüz olan bu olayın şoku atlatamamışken gece 01:30 saatlerinde de İlçe muhasibimiz Yunus Çolak beyin özel aracına yeni bir silahlı saldırı daha yapılmış ve aracın arka camı kurşunlardan dolayı parçalanmıştır. Bir günde iki silahlı saldırı yapılmış olmasına rağmen suçluların elini kolunu sağlayarak dolaşıyor olmalarını şiddetle kınıyoruz. Gölcük İYİ Parti İlçe Muhasibi’ne yapılan bu çirkin saldırının faillerinin biran önce yakalanarak adaletin tecelli edeceğine, bu konuda Gölcük İlçe Emniyet müdürlüğümüzün bu saldırı ile alakalı titiz bir çalışma yaparak parti üyelerimizi ve kamu vicdanını rahatlatacağına inancımız tamdır.”.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir