20 Nisan 2020 Pazartesi

Şeyma Subaşı “Kuruş harcamıyorum” dedi

Çıktığı tatillerle gündem olan Şeyma Subaşı katıldığı programda, Guido ile çıktıkları tatilde para ödemediğini belirtti ve “Kuruş harcamıyorum.” dedi.


Şeyma Subaşı "Kuruş harcamıyorum" dedi

Şeyma Subaşı katıldığı programda, Guido ile çıktıkları tatilde para ödemediğini belirtti ve “Kuruş harcamıyorum.” dedi.

Acun Ilıcalı ile evliliklerinin bitmesinin ardından çıktığı tatillerle sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı katıldığı bir programda bu konuya açıklık getirdi. Sevgilisi ile çıktığı tatillerde para ödemediğini söyleyen Subaşı, “Kuruş harcamıyorum.” açıklamasında bulundu.

Acun Ilıcalı’nın canlı yayında telefonunu gösterdiği sırada attığı, “Miami oteli ve parayla ilgili” içerikli mesajla ilgili açıklama yapan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile çocuğunun olduğunu söyleyerek, “Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii ki de benim kaderim, yapacak bir şey yok.” ifadelerini kullanmıştı.

Bu olaydan sonra sık sık para ve tatil konuları ile adı anılan Subaşı, Magazin Noteri adlı programda tatil parası ile ilgili açıklamada bulundu. Melisa ile çıktığı 3 tatilini Acun Ilıcalı’nın karşıladığını söyleyen Subaşı, bu konu üzerine anlaşmaları olduklarını belirtti. Sevgilisi ile çıktığı tatillere de değinen Şeyma Subaşı, “Guido tüm tatil masraflarını ödüyor kuruş ödetmiyor. Guido ile olan tatilim ayrı bir şey; bir kuruş ödemişliğim yok zaten…” dedi.

 

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir