22 Mayıs 2020 Cuma

Sadi Tekelioğlu Gölcükspor’a imzayı attı

Hakkında birçok spekülasyon ortaya atılan ve gelip gelmeyeceği konusunda birçok söylenti çıkan teknik direktör Sadi Tekelioğlu, Gölcükspor’a imzayı attı.


Sadi Tekelioğlu Gölcükspor'a imzayı attı

Hakkında birçok spekülasyon ortaya atılan teknik direktör Sadi Tekelioğlu, Gölcükspor’a imzayı attı.

Hakkında çıkan Sarıyer kulübü ile anlaştı haberlerinden sonra oldukça eleştirilen ve tepki çeken, Gölcükspor‘a gelip gelmeyeceği tartışma konusu olan ve çeşitli spekülasyonlar ortaya atılan teknik direktör Sadi Tekelioğlu, Gölcükspor’da göreve başladı. Törene 2. BAşkan Ahmet Arık’In sözleri damga vurdu. Arık ” ” Bir sürü sıkıntılar var. Geçmiş dönemden kalan engelleri aşmak için uğraşıyoruz. Hala önümüze bir sürü engeller çıkartılıyor. İlçemizin ileri gelenlerinin artık masaya yumruğunu vurması gerekiyor” dedi.

Sarıyer konusu benim hatam

Gölcükspor tesislerinde düzenlenen törenle basına tanıtılan Sadi Tekelioğlu, Sarıyer ile ilgili çıkan söylentilerin biraz da kendi hatasından kaynaklandığını belirtti. Tekelioğlu, “Sarıyer konusunda biraz da benim hatam oldu. Onlarla oturduk yemek yedik ama onlara, burayla konuştuğumu söz verdiğimi onlara söyledim. Başkan Trabzon’a geldiğinde , konuştuğumuzda kendilerine çalışabileceğimizi, kulübe katkı verebileceğimizi söyledik. Ben yönetime onlar da bana güvendi. Bugün buradayız. Antrenörlerin işi konuşmak değil çalışmaktır” dedi.

Hocamızın her zaman arkasındayız

Törende konuşma yapan Gölcükspor kulüp başkanı Hüseyin Çardak ise, “Bir haftadır kamuoyunda, sosyal medyada dolaşan olaylar var. Biz ilk gün ne dediysek bugün de sözümüzün arkasındayız. Be şahsım olarak hiç olumsuzluğa kapılmadım. Kendisini bir kez bile aramış da değilimdir. Çünkü biz kendisiyle oturup konuştuğumuzda olayın bittiğini bizim için söz önemlidir. Biz inandık, hocamız da bize inandık. Hocamızın her zaman arkasındayız. Gölcükspor’a camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Önümüze engeller çıkarılıyor

Sadi Tekelioğlu’nun imza töreni sırasında söz alan Gölcükspor ikinci başkanı Ahmet Arık‘ın sözleri törene damga vurdu. Gölcükspor ‘a hizmet etmek için maddi manevi fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Arık, ” Bir sürü sıkıntılar var. Geçmiş dönemden kalan engelleri aşmak için uğraşıyoruz. Hala önümüze bir sürü engeller çıkartılıyor. İlçemizin ileri gelenlerinin artık masaya yumruğunu vurması gerekiyor” dedi.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kavaklı’da 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildi

Kavaklı’da 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildi

Gölcük ekibi sahaya 9 kişi çıktı, 19.dakikaya kadar 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir