3 Nisan 2020 Cuma

Ozan Nazım Eser Sonunda Sitem Etti

Gölcük ilçesinde yaptığı projelerle adından söz ettirmeyi başarmış Ozan Nazım Eser karşılaştığı olaylar nedeniyle sitem etti.


Ozan Nazım Eser Sonunda Sitem Etti

Gölcük ilçesinde yaptığı projelerle adından söz ettirmeyi başarmış Ozan Nazım Eser karşılaştığı olaylar nedeniyle sitem etti.

Gölcük’te yaptığı birçok alışılmışın dışında inşaat projesinin sahibi DYG Yapı’nın sahibi Ozan Nazım Eser yaşadığı olumsuzluklardan sonra isyan ederek ‘ Artık bu kentte iş yapmayacağım’açıklamasında bulundu.

GreyEffect, Grand Canyon ve Palm Town gibi Kocaeli’ye göre alışılagelmişin dışında farklı projelerinin sahibi olan Ozan Nazım Güven sosyal medya hesabı Facebook’ta yaptığı paylaşımla ‘PES’ ettiğini dile getirip, sitem dolu ifadelerle duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Bu kentte hem tarz hem de inşaat kalitesi olarak fazla olduğunu dile getiren Ozan Nazım Güven’in yaptığı paylaşım aşağıdaki şekilde:

AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM Kİ HİÇBİR ZAMAN KİMSEYE BAĞIMLI OLMADIM VE ÖYLE DE KALMADIM.
HER ZAMAN PAYLAŞIMCI BİR İNSAN OLDUĞUMU VE EMEKÇİNİN YANINDA OLDUĞUMU BELİRTTİM.
İNSANLARA GÜVENDİM HEM DE HERKESE.
İŞ YAPTIRDIM,

AVANSLAR HAVADA UÇUŞTU.

İŞİ YAPMADAN KAÇTILAR,

ÇAMUR ATTILAR
NANKÖRLÜK GÖRDÜM.
DAİRE SATTIM İNSANLARA, BİTMİŞ PROJEMDE TAPU VERDİM BEŞ KURUŞ ALMADAN. GÜVENDİM PARAYI ÖDERKEN KIRK TAKLA ATTILAR BAHANELER BULDULAR KİMİSİ 10 BİN 15 BİN İÇİN KENDİNE LAF SÖYLETECEK KADAR BASİTLEŞTİLER.
EVET, İLK PROJEM GREY EFFECT, İKİNCİ PROJEM GRAND CANYON VE ŞU AN Kİ PROJEM OLAN PALM TOWN’I VE YANINDA Kİ SON ARSAMDA YAPILACAK PROJEYİ EŞ ZAMANLI BİTİRİP İNSANLARI VERDİĞİM SÖZÜ TUTACAĞIM.

TABİKİ
FAKAT BUNDAN SONRA ARTIK BU ŞEHİRDE İŞ YAPMAYACAĞIM
ÇÜNKÜ BU ŞEHİRDE HEM İNŞAAT KALİTESİ HEM DE TARZ OLARAK FAZLA OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM.
ALIŞMIŞSINIZ SIRADAN TUĞLADAN VE OKUL BİNASI GİBİ MİMARİLERE, BACAK BACAK ÜSTÜNE ATACAK, ELİNDE SİGARA KONTEYNIRDA SATIŞ YAPACAK MÜTEAHHİTLERE
SİZLER BUNU İSTİYORSANIZ BUYRUN ALIN.
İSTEMEYENDE DAİREMİ ALMASIN, BİR GÜN SATILACAK NASIL OLSA KIYMET BİLEN ALSIN SİZ ALMASANIZDA BENİM PROJEM BİTER RAHAT OLUN.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gölcük Tersanesi’nde bir işçide koronavirüs tespit edildi

Gölcük Tersanesi’nde bir işçide koronavirüs tespit edildi

Gölcük Tersane Komutanlığı’nın elektrik atölyesindeki bobinaj kısmında çalışan bir işçide koronavirüs vakası tespit edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir