21 Nisan 2020 Salı

Kavaklı’da 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildi

Gölcük ekibi sahaya 9 kişi çıktı, 19.dakikaya kadar 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildiler.


Kavaklı’da 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildi

Kavaklı’da 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildi

1.Küme Futbol Ligi’nde, Kavaklı’dan, Gültepe maçında kavga çıkarmamak ve fark yememek için ilginç bir çözüm geldi: Gölcük ekibi sahaya 9 kişi çıktı, 19.dakikaya kadar 3 kişi bilerek sakatlandı, hükmen yenildiler.

1.Küme Futbol Ligi’nde önceki gün ilginç bir olay yaşandı. Sezonun ilk yarısındaki maçta Kavaklı’da rakibini ağırlayan Kavaklı, rakip takıma saldırdı ve karşılıklı olarak olaylar çıktı. Bu maçta bazı Kavaklılı futbolcuları not eden ve ‘İntikam alacağız’ çığlıkları atan Gültepeliler, uzun süre önceki günkü maçı beklediler. Ancak olay çıkmasından çekinen Kavaklıspor, ilginç bir yöntemle ‘pes’ dedirtti. Hayli köklü bir kulüp olan Gölcük ekibi, Play-Off iddiası olmasına rağmen, bu 6 puanlık maça 9 kişi çıktı. Olaylara adı karışan futbolcuları Mehmet Ali Kağıtçı’ya getirmedi ve iki eksikle başladı. İlk maçta olaylar çıkınca, bu maça 9 kişi gelen Kavaklılılar, maç öncesinde de Gültepeli futbolcular ile tribünlere el ele giderek Gültepeli taraftarı alkışladı.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gölcükspor, ilk hazırlık maçında Amedspor'u yendi

Gölcükspor, ilk hazırlık maçında Amedspor’u yendi

Antalya Manavgat'da kamp hazırlıklarını sürdüren Gölcükspor, ilk hazırlık maçında Amedspor ile oynadı. Kocaeli temsilcisi 1-0 kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir