22 Mayıs 2020 Cuma

Kartepe’deki yollar bölge sakinlerini isyan ettirdi

Kartepe Köseköy Sanayi Sitesi Alazlı Sokak’taki yolların durumu bölge sakinlerini isyan ettirdi.


Kartepe'deki yollar bölge sakinlerini isyan ettirdi

Kartepe Köseköy Sanayi Sitesi Alazlı Sokak’taki yolların durumu bölge sakinlerini isyan ettirdi.

Kartepe’deki en büyük sorunların başında yolların bakımsızlığı geliyor. Bunların başında da Kartepe Köseköy Sanayi Sitesi Alazlı Sokak geliyor. Adeta köstebek yuvasına dönen yolların durumuna vatandaşlar ve araç şoförleri isyan etti. Yıpranmış vaziyetteki yolun durumuna isyan eden vatandaşlar, “Yetkililer bu yolların durumunu görmüyor mu? Sanki yol değil, köstebek yuvası “ dediler.

Bu yolun halini gelsinler de bir görsünler

Yolların durumu ile ilgili olarak gazetemiz ihbar servisini arayan çok sayıda vatandaş, yolların bozuk olmasından dolayı araçların hasar gördüğünü belirtti. Araç sürücüleri “Bu yolun halini gelsinler de bir görsünler “ diyerek tepki gösterirken, vatandaşlarda kazalara adeta davetiye çıkaran bu köstebek yuvasına dönmüş yolların bir an önce yapılması için yetkililere seslendi.

Kazalara davetiye çıkarıyor

Nasıl olsa insanlar bize oy veriyor’ mantığıyla hareket edildiğini söyleyen vatandaşlar, “Bu yollar aylardır böyle. Bu yoldan hergün birçok araç geçiyor. Hem arabalar hem de yayalar perişan oldu. Yolun bozuk olması nedeniyle araçlarda hasarlar oluşuyor, kazalara davetiye çıkarıyor. Bu yol neden onarılmıyor anlamış değiliz. Yetkililerden yolumuzun kısa sürede onarılarak asfaltlanmasını bekliyoruz” diyerek isyanlarını dile getirdiler.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir