22 Mayıs 2020 Cuma

İyi Parti Kartepe’de vatandaşla buluştu

Mahalle ziyaretleri kapsamında Ertuğrulgazi Mahallesine giden İyi Partililer vatandaşla buluştu. Partililer Mahallenin yaşadığı sorunları dinleyip not aldı.


İyi Parti Kartepe'de vatandaşla buluştu

Mahalle ziyaretleri kapsamında Ertuğrulgazi Mahallesine giden İyi Partililer vatandaşla buluştu.

Mahalle ziyaretleri kapsamında Ertuğrulgazi Mahallesine giden İYİ Partililer Mahallelinin yaşadığı sorunları dinleyip, vatandaşın kendilerinden beklentilerini not aldı. Gittikleri her mahallede hemen hemen aynı sorunlarla karşılaştıklarını vurgulayan İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, 2009 yılından beri kenti yöneten Ak Partili iradenin onca harcamaya ve geleceği ipotek altına alan o kadar büyük borca rağmen Kartepe’de elle tutulur bir proje yada hizmetin üretilemediğini belirtti.

Günü kurtarmak için göz boyayan projeler

Tamyüksel, günü kurtarmak maksadı ile mahallelerin ana caddelerinde göz boyamaya yönelik yapılan asfalt ve yama işleri ile çiçek böcekten başka bir icraat ortaya koyulmadığını, bunların da sosyal medyada paylaşılırken kentin arka sokaklarının ihmal edildiğini belirtti. Bu nedenle bu anlayışla hareketen eden yönetimin Kartepe’de ortaya vizyon projeler koymasını ve kentin ve kentlinin geleceğine yönelik çalışmaların içine girmesini beklemenin hayal olduğunu belirtti. Bu bekleyişin sürekli aynı şeyi yapmalarına rağmen her seferinde farklı sonuç beklemek psikolojisi ile aynı olacağını belirtti.

Kartepe bizim

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı, sözlerine bu ülkenin, Kocaeli’nin, Kartepe’nin herkesin olduğunu belirterek devam etti. kendilerinin olana ve geleceğe sahip çıkacaklarına değindi. Sokak sokak gezeceklerini hem Kartepelilerin dertlerine deva olmaya devam edeceklerini hem de kenti yönetenlere meydanın boş olmadığını hissettirerek hizmet etmeye teşvik edeceklerini belirtti. Toplantı sonrası mahalle esnafını ve hasta evlerini ziyaret eden İYİ Partililer, mahalle halkının gösterdiği ilgi ve teveccüh dolayısı ile memnuniyetleri dile getirdi.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir