22 Mayıs 2020 Cuma

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi öğrencileri Tema ailesine katıldı

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi öğrencileri çevre konusundaki duyarlılıklarını ortaya koyarak oldukça anlamlı bir projeye imza attı ve Tema ailesine katıldı.


Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi öğrencileri Tema ailesine katıldı

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerinden 159 öğrenci Tema ailesine katıldı.

Kocaaeli’nin değerli anadolu liselerinden biri olan Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nin 9. Sınıf öğrencileri tarafından çevre konusundaki duyarlılıklarını ortaya koyarak oldukça anlamlı bir projeye imza atıldı. Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencilerinden oluşan 159 öğrenci TEMA Gönüllüsü oldu.

Kendisi de uzun yıllardır TEMA Gönüllüsü olarak görev yapan Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi Öğretmeni ve Lise Genç TEMA Koordinatörü Kıymet Çiçek yaptığı açıklamada, “ Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencileri çevre konusundaki duyarlılıklarını ortaya koydular. Kendilerine bu duyarlı davranışlarından ötürü teşekkür ediyoruz. Yıllardır Lise Genç TEMA Gönüllüsü olarak görev yaptığım TEMA Vakfı’na öğrencilerimin de gönüllü olması beni çok mutlu etti. Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi Lise Genç TEMA Sorumlusu 9/B sınıfı öğrencisi Elif Alara Baştopçu’nun çalışmaları ve bilgilendirmeleri sonucunda Sınıf TEMA sorumluları 9/A Yaren Acar, 9/E Çınar Esat Kasapoğlu, 9/C Edanur Öztürk, 9/D Zehra Naz Seymen’in başarılı çalışmalarıyla TEMA ailesine 9. sınıflardan 159 yeni üye katıldı. Öğrencilerimizi sosyal sorumlulukları ve çevre duyarlılıkları konusundaki farkındalıklarından ötürü kutluyoruz” dedi.

“Bizleri 1 milyon gönüllü hedefine bir adım daha yaklaştırdılar”

TEMA Vakfı’na 159 gönüllünün katılmasının mutluluk ve gurur verici olduğunu ifade eden TEMA Vakfı Gölcük Temsilcisi Melahat Aşıkoğlu yaptığı açıklamada, “9/A, 9/B, 9/C, 9/D, 9/E sınıfı öğrencileri TEMA gönüllüsü olarak bizleri 1 milyon gönüllü hedefine bir adım daha yaklaştırdı. Okullarının kapısını her zaman vakfımıza açan Gölcük İhsaniye Anadolu lLisesi okul yöneticilerine, yıllardır TEMA eğitim projelerini uygulayan Kıymet Çiçek öğretmenimize pırıl pırıl öğrencilerine duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir