22 Mayıs 2020 Cuma

Çocukları taciz eden esnaf mahalleliyi sokağa döktü

Gebze İnönü Mahallesi’nde bulunan bir esnafın küçük yaştaki çocuklara taciz ettiği iddiası mahalleliyi tacizcinin dükkanının önüne döktü.


Çocukları taciz eden esnaf mahalleliyi sokağa döktü

Gebze İnönü Mahallesi’nde bulunan bir esnafın küçük yaştaki çocuklara taciz ettiği iddiası mahalleliyi tacizcinin dükkanının önüne döktü.

Elde edilen bilgilere göre; Gebze İnönü Mahallesi’nde bulunan bir esnafın küçük yaştaki çocuklara taciz ettiği iddia edildi. Esnafın küçük yaştaki çocuklara taciz ettiği duyan mahalle sakinleri esnafın dükkânın önünde toplandılar. Yaşanan olayın ardından olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi.

Yaşanan olayla ilgili bilgi veren mahalle sakinleri, “Mahallemizde uzun yıllardır esnaflık yapan C.K. isimli şahsın 13 ve 15 yaşları arasında 3 farklı çocuğa taciz ettiği duyduk. Şahısla ilgili önceki gün şikâyetçi olunmuş. Polis şahsın ifadesini alıp serbest bırakmış. Bunu duyan mahalleliler de tepki göstermek için bu kişinin dükkânını önünde toplandı” şeklinde bilgi verdiler.

Çocuk tacizcisinin işyeri taşlandı

Yaşanan olayla ilgili bilgi veren mahalle sakinleri, “Mahallemizde uzun yıllardır esnaflık yapan C.K. isimli şahıs dün akşam saatlerinde 18 yaşından küçük olan ve yine aynı mahallede bulunan bir dükkânda çırak olarak çalışan erkek çocuğunu dükkânına çağırıyor. Erkek çocuk dükkâna girer girmez dükkânın üst katına çıkmasını istiyor. Erkek çocuk üst kata çıkacağı esnada C.K. isimli şahıs dükkânın kepenklerini otomatik olarak kapatıyor.

Dükkânın kepenklerinin kapandığını gören erkek çocuk hemen cep telefonundan 155 polis imdadı arayarak bağırmaya başlıyor. Çocuğun bağırmasından panik olan C.K. isimli şahıs hemen dükkânın kepenklerini açıyor. Dükkândan kaçan erkek çocuk tam bu esnada 155 polis ekiplerine yaşadığı olayı anlatıyor. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda polis geldi. Olayın duyulmasının ardından C.K. isimli şahsın dükkânının önünde toplanana mahalleliler dükkânının camlarını kırdı.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir