22 Mayıs 2020 Cuma

Ali Yıldırım Sezer KYK’daki gençlerle buluştu

Ali Yıldırım Sezer Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Düzağaç Mahallemizde bulunan Gölcük Yurdu’nda kalan öğrencilerle “KYK Hasbihali” programında bir araya geldi.


Ali Yıldırım Sezer Kyk'daki gençlerle buluştu

Ali Yıldırım Sezer KYK’ya bağlı Düzağaç Mahallemizde bulunan Gölcük Yurdu’nda kalan öğrencilerle “KYK Hasbihali” programında bir araya geldi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Düzağaç Mahallesi’nde bulunan Gölcük Yurdu’nda kalan gençler için düzenlenen ‘KYK Hasbihali’ adlı programa katılarak, programa renk kattı.Program esnasında kendisini tanıtan ve Belediye Başkanlığı görevini anlatan Başkan Sezer, başarıya ulaşmanın tek yolunun sabır ve çok çalışmaktan geçtiğini vurguladı.

Gençlerin kendisine yönelttiği sorulara samimi cevap veren Başkan Sezer, ‘Bugün Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Düzağaç Mahallemizde bulunan Gölcük Yurdu’nda kalan geleceğimizin teminatı genç kardeşlerimizle “KYK Hasbihali” programında, bir araya geldik. Öğrenci kardeşlerimizin sorularını yanıtlayıp, kendileriyle hoş bir sohbet gerçekleştirdik’ dedi.

Dernekleri ziyaret etti

Başkan Sezer, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Başkanı Çetin Seymen ve parti yöneticileriile birlikte; Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi’ni, Gölcük Kent Konseyi’ni, Din Görevlileri Derneği Gölcük Şubesi’ni, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Subesi’ni ve Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi’ni ziyaret etti.

Her zaman dialog halinde olduklarını ve fikirlerine değer verdikleri STK’ların başkanlarına, yöneticilerine ve üyelerine sıcak karşılaşma ve örnek ev sahipliği yapmaları sebebiyle teşekkür dileklerini belirtti.

Dernek açılışına katıldı

İlimizdeki ve Gölcük’teki STK’ları ziyaretinden sonra bir derneğin açılışına da katılan Ali Yıldırım Sezer, “Güvercinlerden, haberleşme amacıyla, çok eski devirlerden bu yana yararlanılmaktadır. İlçemizdeki güvercin severler de, bugün gerçekleştirdiğimiz Gölcük Kanatlı ve Kümes Hayvanları Koruma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı ile, bir dernek çatısı altında toplanmış oldular. Dernek Başkanı Tufan Tabakoğlu’na, yönetimine ve dernek üyelerine başarılı faaliyetler diliyorum.” şeklinde konuşmasını yaptı.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. İzmit Haber editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Angela Merkel kendini karantina altına aldığını duyurdu

Almanya Başbakanlık Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in kendini karantina altına aldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir